SUDIE, IDIOTAI!

arba ne rugiuose, bet prie bedugnės

Sudie, idiotai K. Žičkytės nuotrauka

Teatro laboratorijos Atviras ratas aktoriaus, dramaturgo, režisieriaus Justo Tertelio antidetektyvinė pjesė „Sudie, idiotai, arba Ne rugiuose, bet prie bedugnės“ – tai istorija apie konfliktišką paauglį, nerandantį vietos gyvenime,  apie nepritapimą mokykloje, šeimoje bei draugų tarpe, apie jauną žmogų, nerandantį išeities ir jau galvojantį apie savižudybę. Teatro laboratorija ATVIRAS RATAS bando teatrine kalba susikalbėti su maištaujančiais paaugliais, per spektaklio tematiką padėti suprasti, kad jie nėra vieniši, kad gali kalbėti, pasakoti, spręsti savo problemas. Ir visada matyti išeitį.   

Melstis. Kartais labai gerai pasimelsti. Vaikystėje visada prieš miegą melsdavausi. Ir padėdavo. Po to nustojau. Bet vieną dieną, po labai ilgo laiko, pagalvojau, kad reikia nueiti į bažnyčią pasimelsti. Nuėjau, bet bažnyčia buvo uždaryta. O ant durų toks lapelis, kuriame surašytos bažnyčios darbo valandos. Ne laiku pataikiau. Dievas, matyt, dar nebuvo atvykęs į darbą. Bet užtat šalia esantis prekybos centras dirbo pilnu pajėgumu. Užėjau ir pasimeldžiau.
Justas Tertelis. „Sudie, idiotai, arba Ne rugiuose, bet prie bedugnės“

Premjera: 2010 02 17

Režisierius:  Aidas Giniotis
Režisieriaus asistentas ir dramaturgas:  Justas Tertelis

Scenografė:  Simona Biekšaitė

Vaidina: Vladas Bagdonas, Aidas Giniotis, Aldona Vilutytė, Ainis Storpirštis, Ieva Stundžytė, Benita Vasauskaitė, Vesta Šumilovaitė, Justas Tertelis, Giedrius Kiela.