SPARNUOTASIS MATAS

Sparnuotasis Matas D. Matvejevo nuotrauka

Teatras ATVIRAS RATAS triukšmingai kviečia visus, išsiilgusius kandaus ir užkrečiančio lietuviško humoro, į siautulingai „rimtą“ spektaklį, pagal Kazio Binkio satyrinę poemą „Sparnuotasis Matas“. Atsispirdami nuo paties autoriaus žaismingo eiliavimo ir pasitelkdami savo jaunatvišką polėkį, aktoriai istoriją pasakoja šmaikščiai, kandžiai ir žaismingai. Poetizuota paprasto lietuviško kaimo istorija su netikėtais siužeto vingiais kiekvieną privers iki ašarų pasijuokti ir susimąstyti apie kartais keistą ir tokį nenuspėjamą mūsų, lietuvių, būdą… Tik apsilankius atokiame kaimo vienkiemyje svetimos šalies piliečiui, užsimezga paini meilės intriga tarp jo ir dviejų seserų lietuvaičių, bet netikėtas ir staigus skrydis pačiam įvykių sūkuryje staiga apverčia įvykius aukštyn kojom… 

Tai poetizuota paprasto lietuviško kaimo istorija su netikėtais siužeto vingiais. Ši istorija privers kiekvieną pasijuokti iki ašarų ir susimąstyti apie kartais keistą ir tokį nenuspėjamą mūsų – lietuvių – būdą.

„Sparnuotasis Matas“, linksmas ir nuotaikingas satyrinis spektaklis apie amerikietį, atvykusį į Lietuvą ieškoti poros ir pasiklydusį tarp meilės dviem lietuvaitėms, gyvenančioms sodžiuje, viena kurių įsimylėjusi skrajojantį lakūną Matą.

Kazio Binkio satyrinė poema „Sparnuotasis Matas“, režisuota Aido Giniočio – neeilinis ir užkrečiantis spektaklis, skirtas kiekvienam, nepaisant amžiaus, socialinės padėties ar nuotaikos. Tai spektaklis apie mus ir Jus, Brangieji!

Režisierius Aidas Giniotis

Vaidina Agnė Kaktaitė/Judita Urnikytė,  Benita Vasauskaitė/Vesta Šumilovaitė, Eimantas Bareikis, Giedrius Kiela, Ieva Stundžytė/Marija Korenkaitė, Jonas Šarkus, Justas Tertelis, Vytautas Leistrumas

Scenografė ir kostiumų dailininkė Ramunė Skrebūnaitė

Teatras ATVIRAS RATAS
trukmė: 60 min.