DIVIDUKAS

DIVIDUKAS Nuotrauka iš teatro archyvo

Tai ne naujausias kompiuterinis žaidimas!

Ir ne naujausias DVD filmas!

Tai – DiViDukas!

Arba teatro laboratorijos ATVIRAS RATAS žaismingas ir improvizuotas spektaklis visiems žmonėms nuo šešių metų pagal vokiečių vaikų ir jaunimo teatro „Grips” režisieriaus, dramaturgo bei aktoriaus Thom’o Ahrens’o pjesę. Spektaklis skirtas visiems tiems, kurie mėgsta spalvotą, įtraukiantį, bet apgaulingą pasaulį…televizoriaus ekrane.

Tai istorija apie berniuką Vidą, kuris visą savo laisvą laiką praleidžia prie televizoriaus, žiūrėdamas fantastinius DVD filmus, o ypač filmus apie jo mėgiamiausią dinozaurą T- Rex. Bet ką daryti, jeigu vieną dieną mama atima televizorių, senas močiutės televizorius neveikia, o iš DVD grotuvo jokios naudos – įjungta apsauga nuo vaikų!? Ar pasaulis be televizijos spalvų ir net be dinozaurų gali būti įdomus? O gal net įdomesnis?

Atsakymų į šiuos klausimus ieško berniukas Vidas, jo nauja draugė Erika, mama, močiutė ir visi kiti pjesės veikėjai, kuriuos improvizuoja aktorių duetas (Vesta Šumilovaitė ir Jonas Šarkus) bei nuobodžiauti ir nusėdėti vienoje vietoje neleidžiantis Muzikantas (Vytautas Leistrumas).

 

Aktorius Jonas Šarkus už vaidmenis šiame spektaklyje buvo nominuotas Auksiniam scenos kryžiui.

 

Režisierė – Ieva Stundžytė

Vaidina – Vesta Šumilovaitė ir Jonas Šarkus

Muzikuoja – Vytautas Leistrumas

Premjera 2008 09 25