SENELĖS PASAKA

Senelės pasaka D. Putino nuotrauka

Muzikinis spektaklis – improvizacija ne tik vaikams pagal Salomėjos Nėries eilėraštį

„Apšerkšniję mūsų žiemos,

Balta balta, kur dairais,

Ilgas pasakas mažiemus…“

Nėries eilėraštis „Senelės pasaka“ daugeliui primena vaikystę ir tikėjimą paprastais stebuklais. Pirmasis „Atviro rato“ spektaklis vaikams sukurtas būtent šio eilėraščio pagrindu. Muzikinis spektaklis–improvizacija  skirtas ir  patiems mažiausiems žiūrovams, ir  jų tėveliams. Tai spektaklis, kuriame, atgiję žinomų pasakų personažai – Žąsinas Moliūgas, trečias brolis Jonas, Našlaitėlė, žalčio žmona Eglė bei daugelis kitų, atvirai ir žaismingai pasakoja savo neįtikėčiausias istorijas bei drąsiai kviečia mažuosius kurti pasaką kartu. Pasaką, kur žąsinai gali skraidyti, o žuvys – kalbėti. Kur kiekvienas gali virsti, kuo tik panorėjęs, o stebuklai užklupti tada, kai mažiausiai jų lauki ir tikiesi…

Aktorių, vaikų ir jų tėvelių fantazijos dėka muzikinis spektaklis-improvizacija ne tik vaikams „Senelės pasaka“ tampa vartais į paslaptingą bei nuotaikingą pasakos pasaulį. Užkrečiančios dainelės bei įsimintina spektaklio režisieriaus Aido Giniočio melodija, parašyta eilėraščiui „Senelės pasaka“, tikrai neleis niekam sėdėti ramiai sudėjus rankų… Tai spektaklis ne tik žiūrėjimui, bet aktyviam dalyvavimui… „Senelės pasaka“ kviečia visus nebijoti kurti bei žaisti kartu.

2007 m. spektaklio kūrybinė grupė pelnė Nacionalinį teatro apdovanojimą – „Auksinį scenos kryžių“ už geriausią metų spektaklį vaikams.

įsigykite bilietus*

*Bilietus rezervuoti ir įsigyti galite ir parašę tiesiogiai mums info@atvirasratas.lt

Scenovaizdžio autorius – Aidas Giniotis

Kostiumų dailininkė – Ramunė Skrebūnaitė

Kūrybinė grupė: Aidas Giniotis, Ieva Stundžytė, Benita Vasauskaitė, Vytautas Leistrumas, Justas Tertelis

Atnaujinto spektaklio kūrybinė grupė: Ieva Stundžytė, Benita Vasauskaitė, Jonas Šarkus, Justas Tertelis

Premjera 2006 12 15 

Spektaklio su atnaujintu sąstatu premjera 2019 10 12 

12 30

Penktadienis
Pradžia 19:00