TIK SUAUGUSIEMS

Tik suaugusiems D. Putino nuotrauka
„Kultūros išlieka tik tiek, kiek mes sugebame jos perduoti savo vaikams.“ K.J.

Naujausia Teatro Atviras ratas I Vilniaus miesto teatro premjera “Tik Suaugusiems” – Justo Tertelio režisuotas teatrinis – kūrybinis tyrimas, ieškantis atsakymo į klausimą – kaip ir kada mes iš vaikų tampame suaugusiais? Kaip ir kada mes užaugame? Ir į kokį paradoksalų, bei tragikomišką pasaulį patenka suagusieji bandantys šiandien mūsų visuomenėje užauginti vaikus? 

 Ką išvis šiandien reiškia būti suaugusiu?

Ar užtenka tik peržengti nustatytą biologinę 18 metų amžiaus ribą ir jau esi pasiruošęs prisiimti visas atsakomybes, kurias gauname įžengę į “suaugusiųjų pasaulį” – teisę balsuoti, dalyvauti valstybės gyvenime, teisę vairuoti, svaigintis ir būti atsakingam už savo veiksmus?

Nuostabi talentingų, teatro žiūrovams gerai pažįstamų, aktorių komanda meistriškai žongliruodama pjesėje pateikiamomis temomis, atpažįstamų ir įtaigių veikėjų pagalba atgręžia veidrodį į mus pačius. Tragikomiškų situacijų, į kurias patenka spektaklio veikėjai, įvairovė neleis nuobodžiauti ir kvies įsitraukti į procesą ieškant atsakymo – koks žmogus gali užaugti šiandieninėje visuomenėje? Ir kas už tai atsakingas? Ar išvis kas nors gali būti už tai atsakingas?

“Tik Suaugusiems” – tai naujausia Justo Tertelio pjesė, tęsianti teatro laboratorijos “Atviras ratas” tradiciją dirbti su lietuviška dramaturgija ir kalbėti atvira teatrine kalba. Šio teatro žiūrovams itin gerai pažįstamas “Atviro rato” braižas – per sceninį grynumą ir paprastumą, aktorių vaidmenis ir kasdienybės atpažįstamumą scenoje, kurti dialogą su publika kviečiant juos permąstyti, įsitraukti ir kartu išgyventi šiai dienai aktualias, bet visuomenėje neišsakytas temas.

Kviečiame mėgaujantis teatru atpažinti save!

Idėjos autorius ir režisierius: Justas Tertelis

Premjera 2019 m. lapkričio 13 d. 

Spektaklį dalinai finansuoja: Lietuvos kultūros taryba 

įsigykite bilietus

11 12

Ketvirtadienis
Pradžia 18:30

11 19

Ketvirtadienis 
Pradžia 18:00
Kaunas, Girstučio kultūros ir sporto centras

Idėjos autorius ir režisierius: Justas Tertelis

Vaidina: Aldona Vilutytė, Vesta Šumilovaitė, Gelminė Glemžaitė, Dalius Skamarakas, Rokas Petrauskas, Arnas Ašmonas

Dramaturgija: Justas Tertelis

Scenografija ir kostiumai: Laura Luišaitytė

Muzika: Jokūbas Tulaba