PO DANGUMI:

poezijos ir muzikos duetas

Poezijos ir muzikos duetas

KAS?

ALDONA VILUTYTĖ – teatro ir kino aktorė, kurianti vaidmenis Keistuolių teatre, „Atviram rate“, taip pat vaidinanti LNDT, OKT, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vaidybos ir scenos kalbos dėstytoja, radijo laidų vedėja, profesionali filmų garsintoja ir dubliuotoja, viešojo kalbėjimo trenerė, LITERARIUMO – susirinkimo tų, kurie kuria, skaito, myli literatūrą – idėjos autorė ir „mama“. Taip pat buvusi aktorės Justinos Smieliauskaitės dėstytoja, dabartinė teatro kolegė.

JUSTINA SMIELIAUSKAITĖ – aktorė, 2016 m. baigusi LMTA vaidybos studijas (kurso vadovė – doc. Eglė Gabrėnaitė), kurianti vaidmenis Keistuolių ir „Atviro rato“ teatruose. Justina projekto „Po arkomis“ –idėjos autorė, organizatorė, nepailstamai ieškanti būdų ir sprendimų, kaip kaskart skirtingai bei įdomiai sukurti poezijos ir muzikos dueto prisodrintą vakarą.

LAURITA PELENIŪTĖ – unikali Lietuvos dainininkė, folklorą sugebanti pateikti šiuolaikiškai ir patraukliai, savo balsu atskleidžianti protėvių paveldo kodą. Muzikantė, besigilinanti ir besidominti ne tik lietuvių, bet ir kitomis tautomis bei jų kultūra, savo kūryboje jungia skirtingų tautų muziką ir kalbas, projekto „Promočių giesmės“ sumanytoja. Šiuo metu dainuoja su grupėmis “Marga muzika” , “Maros Rijos”.

KĄ?

Justina ir Aldona – teatro kolegės, poezijos mylėtojos bei puoselėtojos jau ne pirmą kartą kartu bandys sukurti savotišką poetinį dialogą, nenuspėjamą, atvirą, gal kiek provokuojantį pokalbį, kupiną muzikinės tylos intarpų, jautrių akimirkos atodūsių bei skirtingos teatro ir gyvenimo patirties inspiruotų kūrybinių niuansų, būdingų tik šiam vieninteliam vakarui.

KADA?

Rugpjūčio 1 d. 20 val.

KUR?

Menų spaustuvės lauko scena (šiltadaržio g.6)

KIEK?

1 val. 10 min.