PO DANGUMI:

Aido Giniočio ir Atviro rato aktorių koncertas

Aido Giniočio koncertas

Aido Giniočio koncertas drauge su teatro ATVIRAS RATAS aktoriais PO DANGUMI !

Režisierius ir aktorius Aidas Giniotis – visiems gerai pažįstamas tekstų bei dainų kūrėjas, kartu su teatro ATVIRAS RATAS aktoriais, pristato rinktinių dainų koncertą.

Atvirai ir nuoširdžiai, šmaikščiai ir betarpiškai skambės dainos iš Keistuolių teatro spektaklių, visiems gerai žinomų bardų šlageriai, ir dar negirdėtos, bet vertos išgirsti Aido Giniočio autorinės dainos. Programą paįvairins Andriaus Kulikausko bei Ievos Stundžytės kūrybos dainos.

Koncerte gyvai dainas atlieka

Aidas Giniotis, Ieva Stundžytė, Judita Urnikytė, Jonas Šarkus, Giedrius Kiela.

Aidas Giniotis

 (g. 1964 m. lapkričio 17 d. Šiauliuose) – Lietuvos aktorius, režisierius, kompozitorius, dainų kūrėjas ir atlikėjas, teatro pedagogas, profesorius.

Studijuodamas konservatorijoje su draugais sukūrė akustinės muzikos grupę „Užsitęsusios vaikystės ruduo“, kurioje dainavo ir grojo įvairiais akustiniais instrumentais. 1987–1988 m. Vilniaus sporto rūmuose ir Kauno sporto halėje organizavo ir režisavo renginius „Dainuoja aktoriai“. Vaidino Marijampolės dramos teatre. 1989 m. režisierius Romualdas Vikšraitis ir aktoriai Ilona Balsytė, Sigutis Jačėnas ir Aidas Giniotis įkūrė Keistuolių teatrą.

Vaidino arba režisavo daugiau kaip 40 spektaklių, dalyvavo kuriant 6 televizijos filmus.

Drauge su savo ir prof. Vlado Bagdono mokiniais įkūrė teatro laboratoriją „Atviras ratas“. Čia sukūrė spektaklių. Spektakliams būdinga improvizacija, žaismė, ieškoma naujoviškų bendravimo su žiūrovais formų.

Atviras ratas

 teatras, įkurtas 2006 m. Vilniuje. Teatro branduolį sudaro 2002 m. studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pradėję aktoriai, kuriems vadovavo profesorius Vladas Bagdonas ir „Keistuolių teatro“ režisierius Aidas Giniotis. 2006 m. teatras tapo Tarptautinės vaikų ir jaunimo teatrų organizacijos ASSITEJ nariu. Nuo 2017 m. Vilniaus miesto teatras.

*Bilietus rezervuoti ir įsigyti galite ir parašę tiesiogiai mums info@atvirasratas.lt