Kalėdiniai pasiūlymai įmonėms

Kalėdinis teatro pasiūlymas įmonėms

Vilniaus miesto teatras Atviras ratas jau ruošiasi Kalėdiniam laikotarpiui ir suprantame, kad greičiausiai ir Jūs jau pradėjote galvoti kaip paminėti žiemos šventes su kolegomis ir darbuotojais, bei kaip nustebinti jų vaikus. Todėl parengėme porą pasiūlymų tinkamų nedidelėms, bet jaukioms ir saugioms dabartinėmis aplinkybėmis kompanijoms, kur mėgausitės kokybišku teatru, privatumu ir senamiesčio skliautų svetingumu.
Mielai atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus elektroniniu paštu info@atvirasratas.lt

Į abu pasiūlymus įeina:

  • Uždaras spektaklio rodymas tik Jūsų darbuotojams (iki 35 žiūrovų)
  • Galimybė organizuoti vaišes po spektaklio jaukioje Atviro rato studijoje Ašmenos g. 8

Spektaklis suaugusiems: Saulėtoji linija (režisierius Justas Tertelis)

Pjesės centrinė tema – dviejų žmonių tarpusavio santykiai šeimoje. Kaip kurti atvirą santykį su kitu žmogumi? Kaip nusiimti visas kaukes ir išsilaisvinti iš formalių, buitinių santykių? Kaip išgirsti vienas kitą ir augti kartu? „Saulėtoji linija” – tai drąsus ir atviras aktorių dueto eksperimentas, kuris ne tik tęsia teatro laboratorijos siekį kalbėti su žiūrovais savita teatrine kalba bei šiandienai aktualiomis temomis, bet ir kviečia atpažinti save teatre, pasitelkiant lengvą autoironiją, humoro jausmą bei pažinimo džiaugsmą.

Daugiau apie spektaklį: https://atvirasratas.lt/sauletoji-linija/

Spektaklis vaikams: Senelės pasaka (režisierius Aidas Giniotis) 

„Apšerkšniję mūsų žiemos, Balta balta, kur dairais, Ilgas pasakas mažiemus…“

Muzikinis spektaklis–improvizacija „Seneles pasaka“ skirtas ir patiems mažiausiems ziurovams, ir jų tėveliams. Tai spektaklis, kuriame, atgiję žinomų pasakų personažai – Žąsinas Moliūgas, trečias brolis Jonas, Našlaitėlė, žalčio žmona Eglė bei daugelis kitų, atvirai ir žaismingai pasakoja savo neįtikėčiausias istorijas bei drąsiai kviečia mažuosius kurti pasaką kartu. Pasaką, kur žąsinai gali skraidyti, o žuvys – kalbėti. Kur kiekvienas gali virsti, kuo tik panorėjęs, o stebuklai užklupti tada, kai mažiausiai jų lauki ir tikiesi…

Daugiau apie spektaklį: Daugiau: https://atvirasratas.lt/seneles-pasaka/